Logo Dance Marathon

R.A.K.

DanceMarathon

CUP 2022

Další ročník oblíbené pohárové taneční soutěže je tu! Můžete se opět těšit na široký výběr tanečních stylů rozdělených do soutěžních kategorií podle věků. Na soutěžící čeké spousta hodnotných cen a nebudou chybět ani poháry pro vítěze! DanceMarathon Cup 2022 proběhne ve sportovní hale SAMK na Kladně a to 21. 5. 2022. Start soutěže a harmonogram celého dne bude k dispozici v dostatečném předstihu před soutěží.

Věříme, že si s námi opět naplno užijete skvělou atmosféru tradiční pohárové soutěže!

Na akci nás navštíví štáb České televize, aby o akci připravil reportáž, která bude odvysílána následující čtvrtek po akci v rámci bloku "SPORT V REGIONECH"!

RAK Dance Marathon 2022


R.A.K. DANCE MARATHON CUP 2022

Zveme všechny taneční školy, soubory a skupiny na tradiční pohárovou soutěž, která proběhne 21. 5. 2022 v prostoru sportovní haly SAMK na Kladně. Již tradičně budeme otevírat kategorie tance podle úrovně zručnosti tanečníků v tanečních stylech SHOWDANCE, HIP-HOP / STREETDANCE a DISCODANCE. Bojíte se že, nespadá Vaše skupina do žádné kategorie? Nevadí! Napište nám a určitě najdeme řešení i pro Vaši skupinu.

Pohárová soutěž R.A.K. DANCE MARATHON CUP  je určena pro všechny věkové i výkonostní kategorie. Sportovní hala se nachází v příjemném prostředí v blízkosti areálu Sletiště, kde nechybí restaurace, občerstvení, oddechový park a pokud se Vám chce po tanci relaxovat, můžete navštívit Aquapark, který s halou přímo sousedí.

Můžete se těšit na super porotu, která bude hodnotit výkony v následujícím složení:

Lucka Šebková, Klára Marinovová, Rob Tardík, Addy Adéla Kašparová, Lukáš Sivák

FINÁLNÍ HARMONOGRAM SOUTĚŽE

STARTOVNÍ LISTINA

Těšíme se na Vaši účast, uvidíme se na parketu!


PŘIHLÁŠKA A PROPOZICE

Start pohárové soutěže RAK DANCE MARATHON CUP 2022 se nezadržitelně blíží a tak je na čase doplnit další informace potřebné k účasti. Níže naleznete kompletní propozice, přihlášku a Zpravodaj obsahující veškerá důležitá data. Naleznete zde kompletní popis soutěže včetně důležitých kontaktních informací a také mapu jak se k nám dostanete.

Již zde naleznete také předběžný harmonogram soutěže!

ZPRAVODAJ

PROPOZICE

PŘIHLÁŠKA.PDF

PŘIHLÁŠKA.XLS

HARMONOGRAM SOUTĚŽE

STARTOVNÍ LISTINA

 


(partner akce)

DANCEPHOTO

"DANCEPHOTO" je projekt fotografa Petra Krupičky mapující již 10 let českou taneční scénu.

VĚNOVÁNO TANCI !!!

http://www.dancephoto.cz


(partner akce)

Escape Beroun!

Úniková hra, Virtuální realita a deskové hry! Přijďte si k nám zahrát a užít si spoustu zábavy s vašimi přáteli, rodinou nebo kolegy! Najdete nás v Berouně na náměstí, kousek pod horní branou.

http://www.escapeberoun.cz


(partner akce)

TIPSPORT LAGUNA BEROUN


Vodní svět aquaparku nabízí přes 650 m2 vodní plochy. Odpočinek a uvolnění si navodíte v relaxačních bazénech, kde na vás čekají masážní lůžka, vodní sedák, fontány, dokonce i jeskyně s vlnobitím.

https://www.tipsportlaguna.cz


(partner akce)

BLACKDOG BEROUN

Blackdog Beroun je živá restaurace v centru Berouna zaměřená zejména na severo a latinsko-americké kuchyně, zaměřené na poctivé burgery, tex-mex a texaské BBQ.

www.blackdogs.cz 


(partner akce)

Nakladatelství PASEKA

Vydáváme kvalitní prózu, publicistiku, nonfiction, dětské knihy a komiksy. Doma jsou u nás Petr Šabach, Alece Nunroová, Cimrmani, Vladimír Nabokov, Salman Rushdie, Amos Oz, Iva Procházková, Tomáš Šebek, Lichožrouti, Hilda nebo Záleskautky.

www.paseka.cz


(partner akce)

CENTRAL KLADNO

V Central Kladno se můžete těšit na 110 obchodů
těch nejoblíbenějších světových značek 

www.centralkladno.cz


(partner akce)

Rückl Crystal

Rodinná sklárna Rückl je synonymem prvotřídního broušeného křišťálu  od roku 1846.

www.ruckl.com


(partner akce)

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Unikátem v České Republice, disponují více jak 30 různými sportovišti a účelovými zařízeními téměř na jednom místě. 

www.samk.cz


(partner akce)

TOBOGO

Toboga je koncept sportovně-zábavních parků v Praze, Zlíně, Brně a Hradci Králové. Ideální možnost, jak zabavit celou rodinu při jakémkoliv počasí. Na celkové ploše 14 tisíc metrů čtverečních se nachází velké množství atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro každého návštěvníka - skákací hrady, skluzavky, trampolíny, elektronická autíčka a mnoho dalšího.

www.tobogo.cz


(partner akce)

RYOR

Česká rodinná firma zaměřená na kosmetiku s přírodními extrakty.

www.ryor.cz


(partner akce)

BOMBUS ENERGY


BOMBUS jsou oblíbené a zdravé raw tyčinky vyrobené z přírodních surovin, neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervant. Jsou ideální svačinkou, která doplní tolik potřebnou energii při sportu, na cestách, nebo kdykoli během Vašeho dne. Datlový základ, spousta blahodárné energie a žádné zbytečné ingredience. České tyčinky BOMBUS najdeme již ve 25 zemích světa a každý rok se jich v Krnově vyrobí miliony!

https://www.bombusenergy.cz